Допомога

Оплата замовлення

При доставці по Україні ви можете оплати ваше замолення наступними способами:
  • банківським переказом (на карту ПриватБанку або на рзрахунковий рахунок)
  • готівкою при отриманні (накладений платіж)
Оплата товару здійснюється тільки після підтвердження замовлення нашим менеджером. Будь-яка оплата проводиться тільки в національній валюті - гривні.

Процедура оплати на карту ПриватБанку

Після підтвердження замовлення на ваш e-mail буде висланий електронний варіант замовлення і реквізити картки, для оплати замовлення. Ваше замолення буде зарезервоване та буде відправлене  як тільки ми отримаємо підтверждення оплати.

Термін зарахування – від 12 до 24 годин. Після цього наш менеджер зв’яжеться з вами та уточнить всі деталі замовлення.

Процедура оплати на розрахунковий рахунок

Якщо ви вирішили оплатити замолення банківським переказом, роздрукуйте рахунок (він буде надіслано на вашу електронну пошту) та зверніться у відділення будь-якого банку. Ваше замолення буде зарезервоване та буде відправлене  як тільки ми отримаємо підтверждення оплати.

Термін зарахування – від 12 до 24 годин. Після цього наш менеджер зв’яжеться з вами та уточнить всі деталі замовлення.


Процедура оплати готівкою при отриманні (накладений платіж)

Такий спосіб оплати можливий, якщо ваше замовлення було направлено до відділення кур'єрської служби "Нова Пошта". Оплата замовлення здійснюється в національній валюті - гривні.

Для клієнтів, які обрали доставку по України, при виборі даного способу оплати, в момент отримання посилки необхідно оплатити вартість товару, а також пересилання грошових коштів (при пересиланні коштів стягується комісія в розмірі 2% від суми замовлення).

Якщо у вас є будь-які питання щодо процедури оплати, зверніться в службу підтримки клієнтів [email protected] або за номером телефона хххх

Texture enlarged