Гид по стилю

Комбінування та гармонія - правила міксування візерунків та принтів

Візерунки знову в моді! Поєднувати їх - захоплююче, а використовувати – вкрай ефектно. Але як правильно це робити? Ми розповімо, з чим і як поєднувати смужки, квіти, камуфляж та інше.

Смужки - стабільна класика. Оскільки вони близькі до морської тематики, смужки - тренд практично кожного літа. Крім смужок класичного синьо-білого кольору, популярні і смужки інших кольорів. Їх використовують для сорочок, тенісок та светрів. Смугастий принт ідеально підходить до джинсів або кольоровим бавовняним штанів. У моді сміливий мікс смужок і квіткових візерунків - наприклад, для коротких шортів або топів. Костюми в тонку смужку також виглядають ефектно та елегантно.

Квіткові принти вже притаманні не лише жіночому одязі, вони впевнено підкорюють і чоловічим гардеробом. У моді в основному екзотичні принти - гібіскуси, листя, пальми з папугами пастельних, приглушених тонів. Такі сорочки і шорти створюють річний яскравий лук. Підказка від експертів - продублюйте колір візерунка в однотонних брюках, піджаку або куртці. Також стилісти радять доповнювати однотонний одяг аксесуарами з квітковими принтами - краватками, носовими хустками або шкарпетками.

Мінімалістичні візерунки - спочатку використовувались для краваток, зараз все частіше для сорочок. Завдяки геометричній структурі вони створюють вражаючий 3-D ефект. Найкраще поєднувати їх в тон до штанів або піджака. Також в моді сорочки та краватки з однаковим візерунком.

Ромб - британський шик і охайний вигляд: чіткість є невід'ємним атрибутом чоловічої моди. Влітку в моді синьо-білі ромби на легких тканинах. Тартан і ромби, а також аргалії здаються доречними і для зими, і часто відрізняються грамотним поєднанням кольорової гами, що робить їх ще більш витонченими. У моді картаті костюми різних відтінків сірого кольору. Ромб прекрасно поєднується зі структурованими поверхнями і грубою тканиною.

Індійський візерунок. Цей декоративний візерунок, як ніякий інший, підходить для образу сучасного денді. Вишукані орнаменти особливо добре виглядають на тонких прозорих шовкових тканинах, призначених для сорочок, хусток і краваток. Індійські візерунки можна поєднувати з яскравими квітами - фіолетовим, пурпурним і темно синім, які ідеально підходять до коричневих або синім костюмам.

Камуфляж - його або люблять, або ненавидять. Крім характерних відтінків військово-зеленого і кольору хакі, тепер в моді камуфляж синіх або сірих відтінків. Сучасні камуфляжні візерунки нагадують хмари і листя. При виборі камуфляжних візерунків керуйтеся правилом - поєднуйте камуфляж з відтінками однієї кольорової гами. Червоний і оранжевий кольори у невеликих кількостях доречні в якості яскравих акцентів.

Поділитися постом
  • Texture enlarged