Новини

Бавовна, льон, шовк - прохолода в найспекотніший день!


Бавовна, льон, шовк - ці тканини здатні зберігати прохолоду навіть у спеку. Дякуючи особливим властивостям матеріалів ви не спітнієте навіть за тропічної температури повітря.

 Бавовна - вічна класика серед тканин. Бавовна комфортна для тіла, довговічна, невибаглива в догляді. Не викликає подразнень на шкірі, легко поглинає вологу, на відміну від штучних волокон. Бавовну можна прасувати на високих температурах, і навіть часте прання не псує тканину. Таким чином, що для футболки, що для простої сорочки, легка китайська бавовна - ідеальний матеріал в літніх колекціях ROY ROBSON.

 Льон - це натуральне волокнo з природною, матовою структурованою поверхнею з характерними нерівностями. Льон доречний як для сорочок, так і для легких літніх костюмів. Волокна цієї тканини вбирають вологу з повітря, тому льняний одяг злегка охолоджує у спеку. Крім того, льон вирізняється винятковою міцністю та зносостійкість.

 Нейлон - це перше синтетичне волокно, виготовлене з неорганічних речовин: вуглецю, води і повітря. Еластичність і міцність - дві головні переваги нейлону, волокна цієї тканини не рвуться, і при цьому добре розтягуються. ROY ROBSON використовує цей сучасний матеріал при виготовленні купальних костюмів, курток, і жилетів, в тому числі в поєднанні з натуральними тканинами.

 Шовк - це натуральна тканина тваринного походження, що має легкий блиск на поверхні. Шовкові тканини мають гігроскопічні властивості – вони здатні поглинати вологу об'ємом більш ніж половини своєї ваги. Одяг з шовку має балансуючі температурні властивості: він охолоджує влітку і зігріває взимку. ROY ROBSON використовує шовк не лише для сорочок і краваток, але і в комбінації з трикотажем - у вигляді обрамлення горловин светрів, або жакардових візерунків.

Таким чином, ви завжди зможете підібрати варіант собі до будь-яких обставин.

Поділитися постом
  • Texture enlarged