Новини

SMART PERFORMANCE!


Колекція Roy Robson осінь-зима 2017-2018 представлена трьома основними темами:

• Magenta Blues відрізняється привабливими фарбами вишуканих і прохолодних синіх тонів в поєднанні з відтінками фуксії і баклажана. Білий і бежево-сірий додають нейтральних і спортивних акцентів.

• Emerald Browns об'єднує природність і динаміку в особливо красиву гру барв з соковитих, мужніх тонів відтінку землі і стильних відтінків кольору кемел із спортивним зеленим контрастом.

• Ruby Blacks провокаційно інсценує прохолодні відтінки сірого аж до чорного в поєднанні з рубіновими і мідними тонами в прогресивно-динамічний світ фарб.

Головний напрямок колекції Roy Robson в цьому сезоні - SMART PERFORMANCE!

SMART PERFORMANCE  це симбіоз із «Smart» і «Art» (прим. «Smart» - інтелігентний, «art» -мистецтво), - ось як можна описати вміле і майстерне перевтілення класичного предмета одягу в шедевр функціональності.

«Сьогодні одяг повинен вміти більше, ніж тільки бути модним і добре виглядати. Він повинен відповідати високим вимогам різних областей життя і володіти особливою гнучкістю », - каже Саша Клумпп, відповідальний дизайнер компанії Roy Robson. У центрі уваги колекції осінь-зима 2017 р знаходиться функціональне удосконалення і гібридна форма колекції, яка поряд з прекрасною посадкою і чудовою якістю робить її надзвичайно зручною у використанні.

«Form follows function» ( «Модель слідує за функцією») - прямолінійні структури, ясні моделі, особливі матеріали - функціональні, красиві і приємні на дотик. Досконалий дизайн з гібридами функції і класики, спортивності і духу сучасності. Тканини та матеріали підкоряються ідеї «SMART Performance»: вони м'які, еластичні, з вишуканою структурою або мінімалістичним графічним малюнком, а іноді і непомітними контрастами.

Поділитися постом
  • Texture enlarged